Naša ponuka 

Celopolep auta

Celopolep alebo CarWrap je v poslednej dobe stále viac vyhľadávaný oproti klasickému striekaniu vozidiel. Lepenie áut je lacnejšia varianta oproti striekaniu nového laku na vašom vozidle. Zmena farby Vášho auta je len jednou z výhod celopolepu. Fólia na aute nemusí meniť farbu Vášho vozidla. Máte čiernu farbu auta, ale chcete niečo zaujímavejšie? Rôzne farebné odtiene z každej farby sú samozrejmosťou. Chcete zanechať odtieň auta, ale chcete byť zaujímavejší pre svoje okolie? Môžeme Vám nalepiť napríklad matnú fóliu, v ponuke je aj perleťová fólia, chrómová fólia, no netreba zabudnúť na karbónovú fóliu a iné. V našej ponuke máme široký výber odtieňov a typov fólií na autá. Medzi najväčšie výhody lepenie aut fóliu určite patrí jedinečný vzhľad. Fólie sú vhodné ako na autá tak aj na motorky, lietadlá alebo člny.


Polep častí karosérie

Fólie na autá sú ešte viac vyhľadávane práve z dôvodu farebnej zmeny len niektorej časti vozidla. Často lepené časti áut sú hlavne kapoty a strechy. Fólia na kapotu alebo fólia na strechu je veľmi vítaná hlavne kvôli dizajnovej zmene Vášho auta. Vystúpte z davu a upravte si svoje auto podľa svojích predstáv. Fólia na aute je lacnejšia varianta oproti striekaniu. Fólie sú vyrábané tak aby sa dali polepiť aj zložitejšie tvari áut. Medzi lepenie časti karosérie Vášho aut nepatria len kapoty a strechy. Fólia sa dá lepiť aj na iné časti auta ako napríklad kufor, spätné zrkadlá, dizajnové pásy cez celé auto a iné. Pri lepení áut si môžete sami vybrať čo chcete mať na aute, ako to má vyzerať a výhodou je, že ak Vás to prestane baviť vždy to môžete zlepiť a Vaše auto bude vyzerať ako pre lepením. Fólie sú vhodné ako na autá tak aj na motorky, lietadlá alebo člny.


Fólie na ochranu laku

Ochranné fólie na autá sú veľmi vhodné hlavne pri kúpe nového vozidla. Priniesli ste si domov nové auto a chceli by ste aby takto vyzeralo čo najdlhšie? Je tu jedinečná možnosť. Ochranná fólia je priesvitná, teda po nalepení nebudete vidieť rozdiel oproti laku. Ochráňte svoje nové vozidlo od kamienkov, škrabancov a postarajte sa o to aby vyzeralo ako nové čo najdlhšie. Priesvitné ochranné fólie sú vhodné ako na autá tak aj na motorky, lietadlá alebo člny. Ochranná fólia pred škrabancami a kamienkami.


Polep častí interiéru

zmena povrchu líšt, stredových panelov, častí tapacírov


Široký výber fólií

lesklé, matné, karbónové, metalické, sticker bomb, maskáčové, brúsené.....


Autofólie na okná

čierne fólie na okná, zatmavenie okien s certifikátom


Tepovanie

tepovanie aut, kobercov, sedačiek


Polep na okná domov a bytov

protislnečné, zrkadlové fólie zabraňujúce ÚV žiareniu a slnečnému svetlu


Polep nábytku

nový vzhľad pre šatníky, obývačky alebo kuchyne

Ján Banas - JDstick, Smilno 139, 086 33 Smilno, 0944 192 627
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky