Naše práce

Lepenie aut - Car Wrap

Celková zmena farby auta fóliou alebo lepenie časti karosérie vždy spočíva v predstavách majiteľa. Toto je ponuka pre každého, kto chce vyniknúť alebo získať nový vzhľad svojho štvorkolesového miláčika. Každé auto môže mať individuálny vzhľad vďaka širokému výberu fólií. Polep auta sa dá aj dizajnovo upraviť podľa vašich predstáv - od bláznivých motívov cez matné farby až po jemné alebo športové línie. Celopolep vozidiel pre celkovú zmenu farby je alternatívou k nákladnému lakovaniu. Je to bezpečné riešenie, ktoré chráni pôvodný lak vozidla pred vonkajšími faktormi. V dnešnej dobe je dosť častým aj lepenie niektorých častí áut ako napríklad lepenie strechy alebo polep kapoty. V takomto prípade Vaše auto dostane úplne iný vzhľad a začne byť oveľa zaujímavejšie pre okolie, ale aj Vás. 

Autofólie - okná

Autofólie sú veľmi obľúbené a štýlové, čo je odôvodnené praktickým aj vizuálnym aspektom. Zatraktívnenie vozidla je jednou z výhod autofólií, ale určite nie je jediná. Bezpečnosť, pohodlie cestovania a súkromia sú najväčšie. Fólie odrážajú výraznú časť slnečného žiarenia, ktoré zabraňuje nadmernému prehrievaniu interiéru vozidla, čím chráni cestujúcich pred UV žiarením. To určite privítate najmä pri cestovaní s deťmi alebo domácimi zvieratami. Autofólie zvyšujú bezpečnosť cestujúcich aj v prípade nehody.

Tepovanie

Tepovanie je dôležité nie len kvôli čistote a vzhľadu, ale hlavne kvôli zdraviu. Pri tepovaní požívame prípravky na odstránenie prachu, zahubenie roztočov a baktérií, ktoré znepríjemňujú zdravie Vám a Vašim blízkym.
Každý poťahový materiál si vyžaduje pravidelnú údržbu k udržaniu vzhľadu a predĺženiu životnosti.
Pri znečistení potravinami, potom, nečistôt z odevov a pod. je najväčšou hrozbou prach
ktorý sa usadzuje hlboko medzi vláknami a tým poškodzuje ich štruktúru a narušuje farebnosť materiálu.

Polep nábytku

Jednoduchá a rýchla zmena Vášho nábytku je tu.

Fólie sa dajú rôzne kombinovať alebo farebne prispôsobiť Vaším predstavám. Polep nábytku takzvaný Home Wrap sa dá aplikovať takmer na všetok nábytok u Vás doma. Okrem skríň, kuchynských liniek, šatníkov, je možné polepiť aj chladničky a iné.

Ján Banas - JDstick, Smilno 139, 086 33 Smilno, 0944 192 627
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky